Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
56 Asja

Ratta tõkiskingad hoiavad ära auto spontaanse liikumise. Neid kasutatakse näiteks sel juhul, kui tuleb auto mäenõlval peatada.

Millised on ratta tõkiskingade tüübid?

Nende tootmisel kasutatakse mitmesuguseid materjale. Populaarsed on järgmised auto lisatarvikud:

  • Metallist. Need tooted on tugevad ning peavad vastu mehaanilistele kahjustustele.
  • Plastmassist. Nende peamiseks eeliseks on korrosioonikindlus. Kuid taolised tõkiskingad ei talu väga kõrgeid või madalaid temperatuure keskkonnas.
  • Kummist. Need on samuti korrosioonikindlad. Samal ajal peavad nad plastmassist toodetest paremini vastu mehaanilistele kahjustustele.

Mõned tootjad pakuvad kokkupandavaid tõkiskingi. Nad võtavad vähe ruumi, aga on tahketest vähem vastupidavad.

Ratta tõkiskingad: märkmed kasutamiseks

  1. Kontrollige kindlasti oma riigi liikluseeskirju. Nendes võivad sisalduda antud lisatarvikute kasutamist käsitlevad eeskirjad. Näiteks peab mootorsõiduki juht kasutama ratta tõkiskingi teatud kaldenurgaga nõlvakul parkides.
  2. Kui teil tuleb kasutada tungrauda, paigutage lisatarvik ratta alla, mis paikneb tõstetava tarvikuga diagonaalselt.
  3. Enne tõkiskingade seadistamist aktiveerige seisupidur. Ärge jätke autot enne, kui olete veendunud selle liikumatusest.
  4. Kontrollige lisatarvikut visuaalsetest defektidest. Pragunenud või kuidagi kahjustada saanud seadme kasutamine pole lubatud - see võib osutuda ohtlikuks.
  5. Enne sõiduga alustamist eemaldage lisatarvikud. Vastasel juhul võivad lisatarvikud ja rehvid kahjustada saada. Vigastuse vältimiseks tuleb tegutseda ettevaatlikult

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas otsite usaldusväärset e-poodi, kus on soodsalt müügil kõrgest kvaliteedist auto lisatarvikud? Külastage AUTODOC-i, sest siit saate osta ratta tõkiskingi ja palju muud madala hinnaga. Kõik meie tooted on odavad ning muutuvad veel taskukohasemaks kehtivate kampaaniate ajal. Sirvige meie kasutajasõbralikku kataloogi ning esitage veebipõhine tellimus vaid mõne klikiga.

loader Palun oodake...