Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
54 Asja

Auto rehve vahetatakse kaks korda aastas: enne talvise ja suvise hooaja algust. Rattakotte kasutatakse rehvide mugavaks transportimiseks ja ladustamiseks. Need kaitsevad komponente päiksekiirte negatiivse mõju, mustuse või niiskuse sissepääsemise eest. Peale selle tagab selline lisavarustuse kasutamine salongi ja pagasiruumi puhtuse demonteeritud komponentide transportimisel. Tarvikud sobivad nii rehvidele kui rattakomplektile. Tavaliselt on need varustatud käepidemetega.

Rattakottide tüübid

Tarvikud erinevad üksteisest oma eesmärgi poolest. Tootjate kataloogides on esindatud esitatud järgmised ladustamiseks mõeldud tarvikud:

  • Osadele, mis on asendamiseks eemaldatud. Tavaliselt on need valmistatud kangast ja neil on ventilatsiooniaugud.
  • Varuratta jaoks. Reeglina on need valmistatud plastikust või kunstnahast ning kinnitatud linnamaasturi või maastikusõiduki tagauksele

Internetis tellimisel võtke arvesse, et kotid erinevad suuruse poolest: eriti laiuse ja raadiuse. Viimane vastab samale komponendi parameetrile; see on märgitud järgnevas vormis: R13-14, R15-16, R17-18. Samuti on olemas tarvikuid kogu osade komplekti  jaoks. Need on üsna soodsad, kuid pidev kontakt koti sees olevate komponentidega võib põhjustada velgede kriipimisjälgi.

Konstruktsioonitüübi alusel võivad tarvikud olla:

  • Suletud. Need katavad rehvid ja veljed keskkonnamõjude eest täielikult. Sageli on need ka varustatud tõmblukuga.
  • Avatud. Need katavad ainult auto rehvid. Reeglina kinnitatakse need rihmade abil.

Tootjad kasutavad nende tootmiseks erinevaid materjale. Sageli on nendeks nailon, polüester, kunstnahk. Kangast tarvikutel on suurepärased veekindlad omadused, need on kompaktseks volditavad ja neid müüakse üsna soodsa hinnaga. Nahast tarvikud on vastupidavamad ja atraktiivsemad.

Nõuanded rattakottide kasutamiseks

  1. Kasutage ainult õige suurusega tarvikuid.
  2. Puhastage lisatarvikuid tootja soovitustele vastavalt. Näiteks on enamikul juhtudest on  keemiline puhastus keelatud. Nahast toodete puhastamiseks piisab, kui pühkida märja käsnaga; kanga puhul tuleks - pesta pesumasinas, kasutades õrnpesu režiimi. Ärge kasutage pleegitajaga pesuvahendeid, ärge triikige tarvikuid.
  3. Võtke arvesse, et kunstnahast tarvikud ei talu alla nulli temperatuure.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate osta rattakotte ja teisi vajaminevaid tooteid soodsa hinnaga. Korraldame sageli kampaaniaid, mis võimaldavad teil raha kokku hoida. Saage rohkem infot meie tugiteenuste spetsialistidelt ja kohe häid oste.

loader Palun oodake...