Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
100 Asja

Rehvirõhu manomeetrid muudavad rehvirõhu vajaliku taseme saamise kiireks ja lihtsaks. Üldjuhul tulevad need koos vooliku ja rehvirõhu manomeetriga. Viimaseid saab osta ka eraldi ning neid kasutatakse mitte ainult rehvirõhu jälgimiseks, vaid ka teiste auto süsteemide testimiseks.

Tööpõhimõte

Rehvirõhupump sisaldab enamasti käivitusmehhanismi ning klambri ja mõõtevahendiga voolikut. See on varustatud õhukompressoriga. Vooliku klamber sobib nippeliga. Kui vajutatakse nupule liigub suruõhk rehvi sisse. Seade näitab reaalajas rõhu näitusid.Kui olete soovitud väärtuse saavutatud laske nupp lahti. Kui näit on vajalikust suurem, saate seda vastava klapi vajutamisega vähendada.

Millised on rehvipumpade tüübid?

Eesmärgi alusel:

  • Sõiduautodel. Need tulevad koos vooliku ja ja mõõtevahendiga. Need aitavad jälgida isegi väiksemaid muudatusi.
  • Kaubandussõidukitel. Need on varustatud täiendava laiendusega. Need tööriistad on ette nähtud töötamaks suure koormusega.

Korpuse materjali alusel:

  • Metallist. Need on väga vastupidavad.
  • Plastikust. Need on kerged ja niiskuskindlad.

Millised on rehvirõhu manomeetrite tüübid?

Enamik tootjatest pakuvad järgmist tüüpi tööriistu:

  • Analoog. Soodsad, lihtsama ja usaldusväärsema disainiga, kuid neid peetakse väga täpseks.
  • Digitaalne. Annavad kõige täpsemad mõõtmistulemused. Müüakse kõrge hinnaga. Tundlik temperatuurimuutuste suhtes, aeg-ajalt on vaja patareisid vahetada.

Mõõteriistadel korpusel võib olla kummist kattekiht. See tekitab pehmendava efekti kaitstes seadet mehaaniliste kahjustuste eest, näiteks kukkumisel.

Nõuanded rehvirõhu manomeetrite kasutamise kohta

Toimingute järjekorra seadme kasutamisel määratleb tootja selle manuaalis. Enne tööga alustamist on soovitatav tööriist üle vaadata.

Pange tähele, et liiga madal või kõrge rehvirõhk võib tekitada õnnetuse. Rõhku pole soovitatav mõõta kohe pärast auto seiskamist, sest need näidud võivad olla ebatäpsed. Laske rehvil maha jahtuda ja alles pärast seda hakake pumpama

AUTODOC: mugav e-pood

Alati on võimalus saada hea hinnaga rehvirõhu manomeeter ja õhukompressor. Enne tellimuse tegemist võtke ühendust AUTODOC`i spetsialistidega. Nad tutvustavad teile selle kategooria toodete kohta käivaid kampaaniaid ja aitavad kataloogist üles leida kõige sobivamad esemed.

loader Palun oodake...