Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
114 Asja

Spetsiaalse autopesukäsnad aitavad ettevaatlikult eemaldada pindadelt saasteained. Nagu ka majapidamises kasutatavad, mis on odavad, kuid millel on suuremad poorid, mis peatavad efektiivselt väikesed mustuse, liiva ja teised abrassiivosakesed.Tänu sellele eripärale vähendatakse riski kriimustada auto laki ja värvikihti.

Mis tüüpi autopesukäsnasid on olemas?

Materjali järgi:

  • Täielikult vahust. Need niisutavad töödeldud pinda efektiivselt ning ei jäta nendele maha karvakesi ning sobivad seega ideaalselt pesuainetega puhastamiseks.
  • Mikrokiust kattega. Neil on üsna head hügroskoopilised omadused ja need imavad isegi õlisemaid aineid. Sobivad ideaalselt pindade poleerimiseks, sest need ei jäta plekke. Sageli ei nõua need keemiliste ainete kasutamist.

Tootjate kataloogid sisaldavad erinevate kujudega tooteid. Need võivad olla ristkülikukujulised, korrapärased või otsest lühemad, mõlemalt küljelt ovaalsed või neid võib hoopis olla ristkülikukujuline või T-kujulise ristlõikega keskosa.

Tarvikud erinevad ka jäikuse poolest. Pehmed aksessuaarid sobivad kere osadele ja prillidele: need ei jäta mikrokriime. Tavaliselt kasutatakse jäikasid tooteid rehvide puhastamiseks, sest need ei purune sellise töö käigus.

Autopesukäsnade omadused

  1. Enne tarviku kasutamist niisutage kuivanud saastet veega ja töödelge sõiduki elementide puhastamiseks vastava keemilise ainega.
  2. Kasutamise ajal niisutage käsna alati korralikult. Nii pesete abrassiibsed osakesed tarvikust välja ja minimeerite pinnakahjustuse riski.
  3. Kasutage tarvikut ainult koos spetsiaalsete pesupesemisvahendiga. Need ei jäta laki-ja värvikihile plekke ning ei vii värvi kulumisega.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-pood pakub laia valikut autotarvikuid. Siit saate osta autopesukäsnasid ja palju teisi kasulikke tooteid. Atraktiivsed hinnad muutuvad kampaaniate ajal veelgi taskukohasemaks. Lisaks on teil võimalus saada tasuta kohaletoimetamine, mis võimaldab kuludelt kokku hoida. Tehke interneti tellimus ja alustahe AutoDociga raha säästmist juba täna!

loader Palun oodake...