Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
93 Asja

Salongi interjööri hooldamiseks on soovitatav osta salongipuhastusharjad. Koos õigete keemiliste ainetega puhastada need efektiivselt ja ettevaatlikult.

Millist tüüpi salongipuhastusharjasid on olemas?

Need tarvikud erinevad olenevalt sellest, millistel elementidel neid kasutatakse. Kataloogid sisaldavad tarvikuid:

  • Mattide ja istmete jaoks. Reeglina on need tarvikud tihedate ning jäikade harjastega.
  • Polsterdusele. Selle puhastamiseks ilma kahjustusi tekitamata kasutage tarviku pehmet tööotsa.  Enamasti on see valmistatud hobusejõhvist.
  • Nahast istmed. Toodetel on pehmed naturaalsed karvad, mis suudavad ettevaatlikult eemaldada isegi vanema mustuse. Need sobivad ka plastiku ja vinüülpindade hooldamiseks.
  • Äärmiselt saastunud matid ja kummist osad. Nende tööriistade funktsionaalne element on valmistatud metallist või eriti jäigast nailonist.
  • Esipaneel. Need on pikkade ja pehmete harjastega tarvikud.
  • Ventilatsiooniavad. Need on pehmete kiududega kitsad tööriistad.

Valides toodet internetist pöörake tähelepanu selle konstruktsioonile. Näiteks on olemas liivakellakujulisi mudelid, mida on mugav käes hoida. Müüakse ka kahepoolseid harjasid. Nende tööpinnad erinevad üksteisest harjaste pikkuse ja laiuse poolest.

Mõned tööriistad sobivad enam kui salongielementidele, vaid kasutamiseks ka teistel auto üksustel. On võimalik osta ka naturaalsete kiududega universaalseid mudeleid, mis taluvad lahustite mõju ja kõrgeid temperatuure. Sellist tööriista on võimalik kasutada näiteks kabrioleti katusekatte hooldamiseks ning isegi rehvide hooldamiseks. Harjaseid on mustusest sooja veega lihtne puhastada.

Auto salongipuhastusharjade omadused

  1. Kasutage neid tarvikuid ainult selleks ettenähtud kemikaalidega, mis sobivad antud osade hooldamiseks.
  2. Erilist tähelepanu pöörake tugevate harjastega tarvikutele. Ärge rakendage neile töötamisel liigset jõudu. Vastasel juhul on oht töödeldud pindasid kahjustada.
  3. Protseduuride lõpetamisel puhastage tarvikud. Paljusid neist saab lihtsalt raputada või vee all pesta.
  4. Ladustamiseks valige puhas ja kuiv ala.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Oleme kõikidele toodetele pannud taskukohased hinnad, sealhulgas auto salongipuhastusharjadele. Tellimuste kohaletoimetamine on soodne. Registreeruge AutoDoc'i e-poes, osalege tulusates kampaaniates ja ostke oma sõidukile vaid parimat.

loader Palun oodake...