Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
28 Asja

Seemisnahk auto puhastamiseks, samuti selle imitatsioon on hea alternatiiv tõhusaks mustuse eemaldamiseks ja pindade poleerimiseks ilma karvakesi ja kriimustusi jätmata. Sellistest kangastest valmistatud tarvikuid kasutatakse laiali laki ja värvikihi, klaasi ja salongielementide puhastamiseks.

Auto puhastamiseks loodud seemisnaha tüübid

Tootmismaterjali alusel võivad tarvikud olla:

  • Naturaalsed. Need on ideaalsed poleerimiseks, sest ei jäta plekke. Neil tarvikutel on üsna suurhind, kuid need on vastupidavad.
  • Imitatsioon. Need imavad vett ja neid saab edukalt kasutada pindade kuivatamisel, samuti niiskuse eemaldamiseks. Mudelid erinevad üksteisest imendumisvõime poolest. Tavaliselt on nii, et mida odavam tarvik on, seda vähem hügroskoopne. Tavaliselt kuluvad odavamad tarvikud kiiresti.

Tarvikud on tavaliselt kas ruudu- või ristkülikukujulised. Neid võidakse pakkuda ka kindana. Sellised tarvikud on ühelt poolt fikseeritud, mis teeb nende kasutamise palju mugavamaks.

Nõuanded seemisnahast kanga kasutamiseks

  1. Ärge kasutage seemisnaha puhastamiseks agressiivseid puhastusvahendeid nagu bensiin ja kloriid. Selle pesemiseks ainult nõrka seebilahust.
  2. Ärge kuivatage neid autotarvikuid otsese päikesevalguse käes või kütteseadmete läheduses.
  3. Tarvikute ladustamisel lugege valmistaja soovitusi, et võtta arvesse kõiki detaile. Näiteks peaksid paljud tooted jääda niiskena suletud torusse.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poes on esindatud suurim autotarvikute valik. Lisaks kõigele muule pakume teile ka seemisnahast auto puhastuslappe. Tutvuge AutoDoc`i kataloogiga põhjalikumalt ja saate võimaluse raha säästa, sest me pakume tippkvaliteediga tooteid sageli allahindlustega. Valige kasumlik e-pood!

loader Palun oodake...