Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
678 Asja

Auto õhuvärskendajad aitavad vabaneda ebameeldivast lõhnast sõitjateruumis. Nad ei võta palju ruumi ning neid on lihtne kasutada.

Millised on auto õhuvärskendajate tüübid?

Sõltuvalt aroomainest on nende toodete sorte palju. Enim levinud on:

  • Aroomiga infundeeritud papist tooted. Reeglina riputatakse need sisemise tahavaatepeegli külge. Nende peamiseks eeliseks on madal hind.
  • Vedelikuga. Reeglina kujutavad need endaste ette ventilatsiooniavadele kinnitatud aromaatse vedelikuga mahuteid. Nad kestavad kauem kui aroomiga infundeeritud tooted.
  • Granuleeritud. Tavaliselt on nad müügil kottides. Neid võib kinnitada küttekeha külge või riputada tahavaatepeegli külge. Nende peamiseks eeliseks on jätkuv kestvus.
  • Geeliga. Need on konteinerid, mis sisaldavad želeelaadset ainet. Neid võib asetada näiteks armatuurlauale või istme alla. Nad ei leki, kuna sees olev geel on väga tahke. Suuremas osas kestavad nad vedelikuga õhuvärskendajatest kauem.
  • Elektroonilised. Sellesse kategooriasse kuuluvad ionisaatorid, mis on inimese organismile kasulikud. Neid toidavad sigaretisüütaja pesa või patareid.

Peale selle erinevad need auto lisatarvikud tööpõhimõtte poolest. Mõned absorbeerivad ebameeldivaid lõhnu, samal ajal kui teised asendavad selle meeldiva lõhnaga.

Auto värskendajate kasutamise põhimõtted

  1. Uurige alati tootja juhiseid ning järgige tootja soovitusi. Näiteks mõned tooted toimivad täielikult ainult teatud asendis. Mõnede värskendajate kujundus võimaldab reguleerida lõhna intensiivsust.
  2. Peale tarviku paigaldamist peske käsi hoolikalt seebiga.
  3. Olge väga ettevaatlikud, kui lapsed viibivad sõitjateruumis. Ärge laske neil lõhnastatud geeli, vedelikku või graanuleid maitsta.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-pood pakub arvukalt kõrgest kvaliteedist auto lisatarvikuid. Peale selle on Teil võimalus osta auto õhuvärskendajaid ja muid tooteid soodsatel tingimustel. Selleks oleme seadnud taskukohased hinnad ning korraldame regulaarselt kampaaniaid. Heade toodete ostmine odavalt on võimalik - vaadake ise. Saage AUTODOC-i kliendiks juba täna ja alustage soodsa ostlemisega.

loader Palun oodake...