0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Valige kategooria
Tootjad
127 Asja

Mikrokiust klaasi puhastuslapid on pehmed tooted, mis on reeglina on valmistatud polüestrist, millele on lisatud polüamiidi. Tänu materjali kiudude spetsiaalsele struktuurile on neil suur imamisvõime ja need on võimelised eemaldama isegi õli plekke kasutamata mingeid erilisi kemikaale.Need ei jäta mikrokriime, plekke karvakesi ning kiude.

Milliseid tüüpe on mikrokiust klaasipuhastuslappe?

Materjali struktuuri alusel on kahte tüüpi tarvikuid:

  • Mitte kootud. Need on loodud kiudude kokku pressimise teel ja neil on ühtlane tekstuur. Sageli on need odavad ja sobivad klaaspindade kuivatamiseks ja poleerimiseks.
  • Kootud. Need on frotee tekstuuriga tarvikud. Neid peetakse universaalseteks ja kasutatakse märgpuhastuseks, niiskuse eemaldamiseks pindadelt ja poleerimiseks.

Kataloogidest leiate tarvikud, mis sobivad mitmesuguste autoosade hooldamiseks, samuti on nendega võimalik ennetada akende higistamist. Viimaseid töödeldakse spetsiaalse ainega, mis ennetab kondensaadi moodustumist.

Mikrokiust klaasipuhastuslappide omadused

  1. Kasutage tarvikuid vastavalt tootjapoolsetele soovitustele. Arvestage asjaoludega, et mõnda toodet ei kasutata koos pesuainetega.
  2. Lisatarvikuid saab pesta käsitsi või masinaga, lisage väike kogus neutraalset leeliselist pesuainet või värvilisele kangale mõeldud pesuainet. Pole soovitatav kasutada pleegitajaid ega pehmendajaid, sest need võivad materjali struktuuri kahjustada.
  3. Lisatarvikuid saab kuivatada kuivatis või väljas. Kütteseadmete kasutamine on selleks keelatud. triikimine on samuti keelatud.

AUTODOC: mugav internetis ostmine

Saate kiiresti ja kasumlikult osta mikrokiust klaasipuhastuslappe ja teisi autohooldustooteid meie e-poest. Meie hinnad on teie jaoks meeldivaks üllatuseks ja paljud allahindlused aitavad raha säästa. Tänu kasutajasõbralikule veebilehe kasutajaliidesele ja mugavale tellimisvormile saate teha häid interneti oste kõigest minutitega. Hakake AutoDoc`i kliendiks juba täna ja saate osta kasulikke tarvikuid ilma lisakulutusteta.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter VALEO
Varuosad + Autotootja Süüteküünal TOYOTA
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 575548
Artikli number 575550
Artikli number + Tootja E53/B01 CHAMPION
OEN 1611346280
OEN + Tootja 1613716080 VALEO