Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost
vaata
Tootjad
20 Asja

Auto poritiiva katteid kasutatakse remonditööde või auto hooldamise ajal, et kaitsta selle laki- ja värvikihti õli, mustuse või mehaaniliste kahjustuste eest. Need on kergesti kasutatavad tooted, mis võimaldab nende kasutamist mitte ainult autoteenindustes, vaid ka oma garaažis.

Poritiiva katete tüübid  

Kataloogid sisaldavad erinevaid materjale. Enamasti on nendeks:

  • Polüpropüleen. See on vastupidav, veekindel materjal, mis on ka vastupidav temperatuurimuutustele, õli ja kemikaalide mõjule
  • Polüvinüülkloriid. See on kasutatav ja vastupidav materjal, mida iseloomustab vee- ja õli kindlus.

Mõnel mudelil on pehme täitematerjal, mis kaitseb võresid kriimustuste, mõlkide ja teiste mehaaniliste kahjustuste eest. Kinnitusdetailide tüübi järgi on olemas järgmised tarvikud:

  • sisseehitatud magnetid;
  • imuriga tassidega.

Vormide järgi võivad tarvikud olla ristkülikukujulised või väljalõigetega rataste jaoks. Teise tüübi tooted on eriti mugavad vastava üksuse remontimisel.

Nõuanded  portiiva katete kasutamiseks

  1. Katted tuleks vastavakt tootja soovitusteke fikseerida. Vastavale kere osale kantakse magnetiga tooteid. Imemistassidega tarvikud kinnitatakse nende vajutamisega. See loob vaakumi tagades nende usaldusväärset kinnituse
  2. Tarvikud ei nõua erihoolt. Enamikul juhtudest piisab nende pühkimisest niiske lapiga pärast kasutamist.
  3. Raskema määrdumise korral on mõnikord võimalik ka masinapesu. Üksikasjalik teave on täpsustatud tootjapoolses juhendis.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Selleks, et osta usaldusväärseid bränditarvikuid soodsalt registreerige end AutoDoc'is. Meie e-pood pakub laia valikut kõrge kvaliteediga tooteid soodsate hindadega. Allahindlused on saadaval paljudele toodetele - see aitab teil rohkem raha säästa. Lisainfo saamiseks külastage meie veebilehte spetsiaalset sektsiooni või pöörduge klienditoe spetsialistide poole. Tehke poritiiva katete, telkide, põrandate ja pagasiruumi mattide ning muu vajaliku tellimus  e-tellimus kohe praegu ja saate kõik tooted parimate tingimustega.

loader Palun oodake...